Дуже часто сатин плутають з натуральним шовком - настільки м'якою, гладкою, приємною на дотик і естетичною є цей різновид тканини. Завдяки невисокій вартості і гідної якості сфера застосування сатину досить різноманітна. З такого матеріалу шиють модний одяг, штори, покривала, постільну білизну.

Щоб підвищити міцність сатину, стійкість фарбування, в процесі виготовлення тканини використовується технологія мерсеризації. Купити тканину сатин можна для пошиття чоловічих сорочок, дитячого одягу, жіночих коктейльних, весільних суконь. Вироби, виконані з цього матеріалу, виглядають розкішно, тривалий час залишаються в первісній формі і зберігають яскравість забарвлення.

Склад і властивості сатинової тканини

Спочатку сатин дійсно був різновидом шовку - виробляли матеріал з натуральних шовкових ниток в Китаї. Пізніше з'явилася технологія, за якою замість шовкових волокон стали використовувати бавовну. А сучасні виробники стали додавати до складу сатину якісні штучні добавки.

Бавовняна сировина виробляється з отриманням пряжі гребінної системи - дуже міцної і одночасно тонкої. Нитки з сильною скруткою переплітаються за спеціальною технологією для отримання унікального блиску поверхні. Крім м'якості і міцності тканина сатин відрізняється наступними переважними властивостями:

  • відсутність усадки при пранні в режимі до 40С;
  • можливість ручного або машинного прання зі звичайними засобами, без необхідності використання делікатних режимів;
  • можливість фарбування матеріалу в яскраві кольори, драпірування в волани, складки;
  • стійкість щодо зім’ятості, можливість прасування на високих температурах;
  • гіпоалергенність;
  • тривалість збереження кольору, блиску, форми.

Також сатиновий матеріал володіє високою гігроскопічністю. Тканина чудово пропускає повітря, «дихає», не провокуючи запотівання. Вироби, виготовлені з якісного сатину, витримують до 300 машинних прань, не втрачаючи цілісності і яскравості забарвлення.

Де купити сатин недорого?

У нашому спеціалізованому інтернет магазині «Лілея Текстиль» купити сатин в роздріб пропонується високої якості, в необхідній кількості, за найкращими цінами та зі зручною доставкою до вашого міста. При необхідності ми допоможемо підібрати тканину для тих завдань, які вам потрібно вирішити.

На оптові партії сатину надаються вигідні знижки, про які вам розкажуть наші менеджери. Зверніть увагу - на ваше замовлення ми виконуємо пошиття постільної білизни будь-яких розмірів і складності.

Для уточнення деталей співпраці телефонуйте у зручний час.

093 097-37-97
097 737-91-13