На що зазвичай скаржаться власники простирадла на резинці?

Прасувати або не прасувати постільну білизну - питання спірне і кожен вирішує його по-своєму. Ті ж, хто все-таки вважають за краще гладити білизну, скаржаться, що прасувати простирадло на гумці - суща мука. Ну, правильно - його таки не розстелеш на прасувальній дошці як слід. А навіщо на прасувальній дошці? Адже простирадло можна дуже навіть добре розправити на матраці! Одягніть простирадло на матрац і гладьте собі на здоров'я!

Тепер, проблема № 2 - як її скласти? Як її не крутять, вона весь час виходить грудкою. Спробуємо скласти її в акуратний прямокутник, крок за кроком.

Складаємо простирадло на гумці:

вивернути навиворіт, взятися за коротку сторону, сунути пальці в кути, розпрямити їх, тепер сунути один кут в інший, простирадло викрутиться на обличчя. Те ж зробити з другою парою кутів. Далі потрібно складати на рівній площині - на столі, підлозі або ліжку. Покласти рівно заготовку, з одного боку буде згин посередині простирадла, з іншого боку стягнуті гумкою боки.

Далі, щоб скласти простирадло на гумці:

Кути треба рівненько розкласти, при цьому стягнуті борти будуть лежати всередині - на площині тканини, як окантовка. Зовсім рівно вони лежати не будуть, та це й не обов'язково, головне їх розправити, щоб вони стали більш-менш плоскими.

Тепер потрібно взяти довгий бік зі стягнутим гумкою краєм і приблизно на таку ж ширину загнути до середини по всій довжині. На зустріч йому смугою загнути рівний край. Вийде довга смуга втричі складена.

Тепер загинаємо обидва краї до середини і ще раз складаємо навпіл.

Якщо все одно незрозуміло, подивіться цей ролик:

А якщо не хочете морочитися зі складанням, просто поверніть її в рулон і справа з кінцем! Скочуємо простирадло на гумці в рулон.