Якщо ви замислюєтеся про своє здоров'я, то напевно прагнете вживати екологічно чисті і корисні продукти, пити спеціально очищену воду, дотримуватися правильного режиму харчування і приділяти час занять спортом, прогулянкам на свіжому повітрі. Однак найчастіше ми не враховуємо ще одного вельми важливого чинника здорового способу життя - того, на чому ми кожен день спимо.

Безсумнівно, сон є запорукою психологічного і фізичного здоров'я для кожного з нас. Від того, наскільки комфортним і спокійним буде такий відпочинок, залежить наш настрій, самопочуття, життєвий тонус, працездатність. І слід розуміти, що постільна білизна, на якій ми спимо, має відрізнятися високою якістю. Адже дешеві синтетичні тканини можуть не тільки позбавити нас комфорту, але і завдати шкоди здоров'ю.

Чому важлива тканина, на якій ми спимо?

Сьогодні виробники пропонують величезний асортимент текстилю для пошиття постільної білизни. І найчастіше споживачі вибирають дешеву синтетику або змішані тканини, вважаючи такий варіант цілком прийнятним. Однак постільні тканини, склад яких містить синтетичні волокна, несуть відразу кілька незручностей:

  • не пропускають повітря, не дозволяють тілу дихати;
  • не вбирають надлишки вологи, провокуючи запотівання;
  • містять токсичні барвники, які не тільки можуть пофарбувати одяг, матраци, подушки, меблі, а й завдавати шкоди здоров'ю токсичними випарами, викликати алергічні реакції.

Результатом того, що постільна білизна виготовлена ​​з дешевих синтетичних або змішаних тканин, є поганий сон, під час якого ми крутимося, потіємо, розкриваємося, замерзаємо. Причому це стосується як дорослих, так і дітей. Перевагами ж натурального текстилю є наступні фактори:

  • антистатичні властивості;
  • гігроскопічність;
  • природні антибактеріальні, антигрибкові властивості;
  • екологічність;
  • м'якість і приємність до тіла;
  • гипоаллергенность;
  • тривалість збереження форми, яскравості забарвлення, цілісності.

Незважаючи на те, що натуральні тканини дорожче синтетики, вибір все-таки очевидний. Для тих, хто цінує своє здоров'я і психологічну врівноваженість, а також піклується про своїх дітей і близьких, питання про вибір якісної постільної білизни вирішується просто - купувати слід тільки натуральні тканини, виготовлені з кращого сучасного текстилю, що гарантують відмінний сон, відсутність неприємного запаху, фарбування, алергії на барвники. Саме такі натуральні постільні тканини пропонуються в нашому спеціалізованому інтернет магазині «Лілея-Текстиль».