Після пошиття будь-яких виробів практично завжди залишаються залишки тканини, яким потім можна знайти практичне або декоративне застосування. Наприклад, якщо у вас залишилася тканина сатин, то в залежності від розмірів матеріалу, ви можете використовувати його для оновлення старого одягу, виготовлення прикрас, декоративних подушок або сувенірів в стилі печворк.

Також купити залишки тканини можна для здійснення ремонту будь-яких речей - одягу, домашнього кухонного начиння. Якщо відріз досить великий, то з нього легко пошити гарні серветки, прихватки, іграшки або стильні аксесуари. Будь-яка ідея, для втілення якої вам можуть стати в нагоді залишки тканини, буде реалізована, якщо ви докладете трохи старання і креативності.

 

Ідеї ​​для дому з залишків тканини

Варіантів прикрас для дому, що виготовляються із залишків тканини, досить. У хід пускаються клаптики різних форм і розмірів, а також відрізи. Отже, куди ж подіти тканину, яка не придалася при шитті або залишилася після виготовлення будь-якого виробу? Ось кілька цікавих ідей:

  • невеликі килимки, циновки для прикраси міської квартири, дитячої кімнати, дачного будиночка;
  • декоративні подушки усіх форм, розмірів з яскравими декоративними вставками, пензликами;
  • штори для вікон, окантовані по нижньому краю кольоровими смужками або декоровані по всій площі будь-якими аплікаціями; 
  • скатертини, столові доріжки, серветки, підставки під гаряче, прихватки;
  • декоративні панно, тканинні картини;
  • ковдри та пледи, виготовлені із застосуванням техніки печворк.

Також тканину сатин можна використовувати для латочок на джинсових шортах, брюках, комбінезонах, жилетках, спідницях. Контрастні тканинні вставки - це відмінний варіант для воланів, манжет на рукавах, які стали трохи коротше. Ще однією цікавою ідеєю є різнокольорові аплікації на панамках, дитячих сукнях і штанцях.

Де недорого купити залишки тканини?

Якщо ви захоплюєтеся хенд мейдом, любите покреативити з клаптиками і відрізами матеріалів, то купити залишки тканини для втілення своїх фантазій ви завжди можете в нашому спеціалізованому інтернет магазині «Лілея-Текстиль». Ціна такої продукції приємно радує доступністю, а якість матеріалу, незважаючи на те, що це всього лише залишки тканин, досить висока.