Що може бути краще для молодого підприємця, ніж початок свою справу без вкладення. Багато хто скаже, що такого не буває, а ось і ні. Представляємо Вам послуги Дропшиппінг. Коротенько розберемо що це таке.

Термін дропшіппінг пішов від англійського словосполучення «Drop shipping», що в перекладі означає пряма поставка. Найчастіше, такий вид підприємництва зустрічається в Інтернеті. Основне що треба знати про нього - це те що товар проходить чотири ланки: покупець, посередник, оптовий продавець і фірма-виробник. Дропшиппінг вигідний для тих людей у ​​кого немає коштів для стартового внеску, він не вимагає приміщення для складів, особливого персоналу для обслуговування і тим більше підприємець не замислюється про методи доставки.

Вся система працює приблизно наступним шляхом:

  1. Покупець замовляє товар в інтернет магазині дропшіппера і робить оплату.
  2. У свою чергу господар інтернет магазину замовляє товар на сайті оптового продавця, безпосередньо на адресу покупця, за що отримує винагороду в процентному еквіваленті в залежності від вартості товару.
  3. Товар відправляється покупцеві При цьому сума винагороди безпосередньо залежить від людини, що працює за цією системою.

Зацікавило?

А тепер детальніше розповімо про принципи роботи саме з Лілея - Текстиль. Що ми пропонуємо:

  1. Ваш заробіток буде 15% від вартості товару в нашому інтернет - магазині;
  2. Компанія сама займаємося доставкою товару як і логістикою. При цьому покупець може вибрати з наступних варіантів - Нова Пошта, Укрпошта стандарт і експрес, Інтайм
  3. Доставка товару буде проводитися протягом одного - трьох днів з моменту передоплати;
  4. Повернення можливе тільки при наявності виробничого браку;
  5. Упаковку наша компанія також бере на себе. Існує кілька варіантів упаковки: з логотипом, без логотипу (за бажанням замовника), в коробці або в ПВХ упаковці на блискавки. Сатинові комплекти упаковуються в коробку з або без логотипу за бажанням, а з інших видів тканин в ПВХ упаковку на блискавки або в коробку з доплатою. Є можливість замовнику надати свою коробку.
  6. Оплата післяплатою можлива виключно за частковою передоплатою. Індивідуальні замовлення розраховуються за запитом і робляться виключно по 100% передоплаті.

Інтернет магазин Лілея - Текстиль пропонує Вам унікальну можливість почати свою справу з нуля, і все що Вам знадобиться це бажання і час. Більшу частину турбот магазин бере на себе, так як він представляється оптовим покупцем в структурі Дропшиппінг. Ви отримуєте свій дохід, і розраховуєте виключно на свою клієнтську базу.

А якщо у Вас з'явилися питання або ви вирішили співпрацювати пишіть на пошту elena.shpak1983@gmail.com